Grupa I

smutna chmura zakrywa,
mówią „Przepraszam”
i już gniew odpływa.

A gdy deszczyk spadnie z nieba

i wnet  pomocy udzieli kolega,
odpowiadają „Dziękuję”
bo tak zwyczajnie trzeba.

Przez cały dzień w przedszkolu
wiedzę zdobywają,
i mówią "Do widzenia"
kiedy się żegnają.

Warsztaty - Zdrowa czekolada

27-11-2019
‘Słoneczka” uczestniczyły w warsztatach propagujących zdrowe odżywianie. Tym razem dzieci dowiedziały się z czego zrobiona jest prawdziwa, zdrowa czekolada, miały r&oac (...)

Pasowanie 1 klasy

05-11-2019
Absolwenci naszego przedszkola zaprosili grupę „Słoneczek” wraz z nauczycielkami na uroczystość pasowania na pierwszoklasistę. Uroczysty nastrój, galowe stroje i (...)

Leśne inspiracje

05-11-2019
Polska, złota jesień to czas kiedy „Słoneczka” obserwowały mieszkańców lasu i zbierały dary natury. Grzyby i szyszki ozdobiły kącik przyrody , natomiast kolorow (...)

Warsztaty - Soki są zdrowe

31-10-2019
31 października podobnie jak w ubiegłym roku gościliśmy u siebie pana Emila Snużkę, który przeprowadził dla poszczególnych grup warsztaty "Wyciskanie soków". S (...)

Wizyta policjanta

11-10-2019
Słoneczka uczestniczyły w spotkaniu z policjantem. Uwieczniliśmy to na wspólnym zdjęciu.