Kodowanie na dywanie

"Program edukacyjny ,,Uczymy Dzieci Programować” to inicjatywa skierowana do szeroko rozumianej edukacji. Chcemy pokazać, że programowania można uczyć odpowiedzialnie, wplatając go do codziennych aktywności dydaktycznych, niezależnie od realizowanych aktualnie treści. Można programować na edukacji matematycznej, artystycznej, językowej czy artystycznej." - Tak o programie pisze jego autorka Anna Świć. Bliższe informacje można znaleźć na stronie https://uczymydzieciprogramowac.pl/pl.

Międzynarodowy Dzień Uśmiechu

21-11-2019
W czwartek Słoneczka znowu bawiły się w kodowanie. Przypomnieliśmy sobie niedawny DZień Uśmiechu. Dzieci segregowały buźki według określonej zasady, a następnie kodowały drogę od s (...)

Jesień w sadzie, w ogrodzie, w parku