Archiwum 2017-2018

Dzień Rodziny

26-05-2018
26 maja w naszym przedszkolu odbył się Dzień Rodziny. Niestety pogoda popsuła nam nieco szyki ponieważ rana zaczął padać deszcz, ale dzięki uprzejmości pana wójta Jerzego Cz (...)

XII Rodzinny Festyn Wsi Drzewce

20-05-2018
20 maja dzieci z grupy Słoneczka zaprezentowały się na XII Rodzinnym Festynie wsi Drzewce podczas Turnieju Tańca. Po wspaniałych występach wszystkie dzieci, które tego dnia (...)

Teatrzyk profilaktyczny MAGIK

15-05-2018
15 maja zawitał do nas teatrzyk profilaktyczny z przedstawieniem "O Internisiu, którego psoty spowodowały duże kłopoty". Aktorzy przybliżyli dzieciom korzyści i zagrożenia w (...)

Łowicki strój ludowy

10-05-2018
10 maja zawitała do nas młodzież z Publicznego Gimnazjum w Lipcach Reymontowskich. W naszym przedszkolu dzieci mogły zobaczyć jeden z najpiękniejszych polskich strojów ludow (...)

VI Bieg Lipiecki

09-05-2018
9 maja nasze przedszkolaki uczestniczyły w VI edycji Biegu Lipieckiego organizowanego przez GOKSiR w Lipcach Reymontowskich. Nasi wychowankowie spisali się wspaniale.  W grup (...)

Sadzenie drzewek

26-04-2018
Jak na przyjaciół przyrody przystało Misiaczki z wielkim zaangażowaniem pomagały w sadzeniu drzewek w lipieckim lesie pod czujnym okiem Pana Leśniczego Kamila Sochy.